Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Термін

з 26.11.18 по 14.12.18 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 601

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:40

9:25

Експлуатація машин

Г1

Хоменко О.М.

2

9:30

10:15

Експлуатація машин

Г1

Хоменко О.М.

3

10:20

11:05

Охорона праці в галузі

107

Заруцька Т.А.

4

11:10

11:55

Охорона праці в галузі

107

Заруцька Т.А.

5

12:00

12:45

Нарисна геометрія

406

Нестерчук С.В.

6

12:50

13:35

Нарисна геометрія

406

Нестерчук С.В.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Взаємозамінність

М1

Ковальчук Р.А.

9

15:20

16:05

Взаємозамінність

М1

Ковальчук Р.А.

Вівторок

1

8:40

9:25

Нарисна геометрія

406

Нестерчук С.В.

2

9:30

10:15

Нарисна геометрія

406

Нестерчук С.В.

3

10:20

11:05

ДВЗ

М24

Коритко Є.С.

4

11:10

11:55

ДВЗ

М24

Коритко Є.С.

5

12:00

12:45

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

6

12:50

13:35

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Економіка підприємства

403

Солякова Т.В.

9

15:20

16:05

Економіка підприємства

403

Солякова Т.В.

Середа

1

8:40

9:25

Деталі машин

М24

Коритко Є.С.

2

9:30

10:15

Деталі машин

М24

Коритко Є.С.

3

10:20

11:05

Нарисна геометрія

406

Нестерчук С.В.

4

11:10

11:55

Нарисна геометрія

406

Нестерчук С.В.

5

12:00

12:45

ДВЗ

М24

Коритко Є.С.

6

12:50

13:35

ДВЗ

М24

Коритко Є.С.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05

 

 

 

Четвер

1

8:40

9:25

Експлуатація машин

Г1

Хоменко О.М.

2

9:30

10:15

Експлуатація машин

Г1

Хоменко О.М.

3

10:20

11:05

Електротехніка

202

Каленюк О.М.

4

11:10

11:55

Електротехніка

202

Каленюк О.М.

5

12:00

12:45

Взаємозамінність

М1

Ковальчук Р.А.

6

12:50

13:35

Взаємозамінність

М1

Ковальчук Р.А.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Деталі машин

М24

Коритко Є.С.

9

15:20

16:05

Деталі машин

М24

Коритко Є.С.

П'ятниця

 

8:00

8:35

Виховна година

М24

Коритко Є.С.

1

8:40

9:25

Економіка підприємства

403

Солякова Т.В.

2

9:30

10:15

Економіка підприємства

403

Солякова Т.В.

3

10:20

11:05

Електротехніка

202

Каленюк О.М.

4

11:10

11:55

Електротехніка

202

Каленюк О.М.

5

12:00

12:45

Фізичне виховання

С/з

Сколозуб М.В.

6

12:50

13:35

Фізичне виховання

С/з

Сколозуб М.В.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05