Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу учням

 

Термін

з 14.01.19 по 29.03.19 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 506

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Осн. філософ. знань

406

Редчиць С.П.

2

9:20

10:05

Осн. філософ. знань

406

Редчиць С.П.

3

10:10

10:55

Креслення

М25

Подкур О.В.

4

11:00

11:45

Креслення

М25

Подкур О.В.

5

11:50

12:35

Геологія

Г1

Хоменко О.М.

6

12:40

13:25

Геологія

Г1

Хоменко О.М.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Українська мова

103

Піонтківська Г.М.

9

14:45

15:30

Українська мова

103

Піонтківська Г.М.

Вівторок

1

8:30

9:15

Обч. техніка з прогр.

202

Каленюк О.М.

2

9:20

10:05

Обч. техніка з прогр.

202

Каленюк О.М.

3

10:10

10:55

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

4

11:00

11:45

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

5

11:50

12:35

Вища математика

407

Коробенко В.М.

6

12:40

13:25

Вища математика

407

Коробенко В.М.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Технічна механіка

303

Ломако А.А.

9

14:45

15:30

Технічна механіка

303

Ломако А.А.

Середа

1

8:30

9:15

Історія України

406

Редчиць С.П.

2

9:20

10:05

Історія України

406

Редчиць С.П.

3

10:10

10:55

Основи екології

311

Максимчук В.О.

4

11:00

11:45

Основи екології

311

Максимчук В.О.

5

11:50

12:35

Геологія

Г1

Хоменко О.М.

6

12:40

13:25

Геологія

Г1

Хоменко О.М.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

Четвер

1

8:30

9:15

Економічна теорія

403

Солякова Т.В.

2

9:20

10:05

Економічна теорія

403

Солякова Т.В.

3

10:10

10:55

Основи екології

311

Максимчук В.О.

4

11:00

11:45

Основи екології

311

Максимчук В.О.

5

11:50

12:35

БЖД

М25

Подкур О.В.

6

12:40

13:25

БЖД

М25

Подкур О.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Осн. філософ. знань

406

Редчиць С.П.

9

14:45

15:30

Осн. філософ. знань

406

Редчиць С.П.

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна година

Г1

Хоменко О.М.

1

8:30

9:15

Культурологія

411

Ткаченко Т.Б.

2

9:20

10:05

Культурологія

411

Ткаченко Т.Б.

3

10:10

10:55

БЖД

М25

Подкур О.В.

4

11:00

11:45

БЖД

М25

Подкур О.В.

5

11:50

12:35

Фізичне виховання

С/з

Сколозуб М.В.

6

12:40

13:25

Фізичне виховання

С/з

Сколозуб М.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30