Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Термін

з 26.11.18 по 14.12.18 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 504

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:40

9:25

Основи прав.-навства

406

Редчиць С.П.

2

9:30

10:15

Основи прав.-навства

406

Редчиць С.П.

3

10:20

11:05

Українська мова

103

Піонтківська Г.М.

4

11:10

11:55

Українська мова

103

Піонтківська Г.М.

5

12:00

12:45

Фізичне виховання

С/з

Сколозуб М.В.

6

12:50

13:35

Фізичне виховання

С/з

Сколозуб М.В.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Екологія

311

Максимчук В.О.

9

15:20

16:05

Екологія

311

Максимчук В.О.

Вівторок

1

8:40

9:25

Основи філос. знань

406

Редчиць С.П.

2

9:30

10:15

Основи філос. знань

406

Редчиць С.П.

3

10:20

11:05

Українська мова

103

Піонтківська Г.М.

4

11:10

11:55

Українська мова

103

Піонтківська Г.М.

5

12:00

12:45

Основи вищої мат-ки

407

Коробенко В.М.

6

12:50

13:35

Основи вищої мат-ки

407

Коробенко В.М.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Соціологія

406

Редчиць С.П.

9

15:20

16:05

Соціологія

406

Редчиць С.П.

Середа

1

8:40

9:25

Основи вищої мат-ки

407

Коробенко В.М.

2

9:30

10:15

Основи вищої мат-ки

407

Коробенко В.М.

3

10:20

11:05

Основи філос. знань

406

Редчиць С.П.

4

11:10

11:55

Основи філос. знань

406

Редчиць С.П.

5

12:00

12:45

Культурологія

411

Ткаченко Т.Б.

6

12:50

13:35

Культурологія

411

Ткаченко Т.Б.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05

 

 

 

Четвер

1

8:40

9:25

Нарисна геометрія

203

Нестерчук С.В.

2

9:30

10:15

Нарисна геометрія

203

Нестерчук С.В.

3

10:20

11:05

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

4

11:10

11:55

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

5

12:00

12:45

Основи прав.-навства

406

Редчиць С.П.

6

12:50

13:35

Основи прав.-навства

406

Редчиць С.П.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Соціологія

406

Редчиць С.П.

9

15:20

16:05

Соціологія

406

Редчиць С.П.

П'ятниця

 

8:00

8:35

Виховна година

107

Пахомов В.О.

1

8:40

9:25

Основи вищої мат-ки

407

Коробенко В.М.

2

9:30

10:15

Основи вищої мат-ки

407

Коробенко В.М.

3

10:20

11:05

Екологія

311

Максимчук В.О.

4

11:10

11:55

Екологія

311

Максимчук В.О.

5

12:00

12:45

Культурологія

411

Ткаченко Т.Б.

6

12:50

13:35

Культурологія

411

Ткаченко Т.Б.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05