Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Термін

з 05.11.18 по 14.12.18 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 311

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:40

9:25

Виробниче

Їд.

Прищепа В.Г.

2

9:30

10:15

навчання

 

 

3

10:20

11:05

 

 

 

4

11:10

11:55

Кухар

 

 

5

12:00

12:45

І зміна 8:40 - 13:35

 

 

6

12:50

13:35

 

 

 

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Фізична культура

С/з

Ковальчук А.Б.

9

15:20

16:05

Математика

406

Коробенко В.М.

Вівторок

1

8:40

9:25

Виробниче

Їд.

Прищепа В.Г.

2

9:30

10:15

навчання

 

 

3

10:20

11:05

 

 

 

4

11:10

11:55

Кухар

 

 

5

12:00

12:45

І зміна 8:40 - 13:35

 

 

6

12:50

13:35

 

 

 

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05

 

 

 

Середа

1

8:40

9:25

Устатк. підпр. харчув.

402

Поліщук А.П.

2

9:30

10:15

Облік, кал. і звітність

402

Поліщук А.П.

3

10:20

11:05

Технологія пригот. їжі

402

Поліщук А.П.

4

11:10

11:55

Українська мова

307

Кузьменко О.О.

5

12:00

12:45

Історія України

306

Поліщук Н.К.

6

12:50

13:35

Фізична культура

С/з

Ковальчук А.Б.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Астрономія

203

Нестерчук С.В.

9

15:20

16:05

Фізика

203

Нестерчук С.В.

Четвер

1

8:40

9:25

Людина і світ

406

Редчиць С.П.

2

9:30

10:15

Технологія пригот. їжі

402

Поліщук А.П.

3

10:20

11:05

Технологія пригот. їжі

402

Поліщук А.П.

4

11:10

11:55

Екологія

311

Максимчук В.О.

5

12:00

12:45

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

6

12:50

13:35

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Математика

407

Коробенко В.М.

9

15:20

16:05

Біологія

311

Максимчук В.О.

П'ятниця

 

8:00

8:35

Виховна година

202

Каленюк О.М.

1

8:40

9:25

Українська література

307

Кузьменко О.О.

2

9:30

10:15

Фізична культура

С/з

Ковальчук А.Б.

3

10:20

11:05

Художня культура

411

Ткаченко Т.Б.

4

11:10

11:55

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

5

12:00

12:45

Математика

407

Коробенко В.М.

6

12:50

13:35

Організація вир-ва

М27

Антонюк А.В.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05