Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу учням

 

Термін

з 14.01.19 по 05.03.19 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 311

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Технологія пригот. їжі

402

Поліщук А.П.

2

9:20

10:05

Технологія пригот. їжі

402

Поліщук А.П.

3

10:10

10:55

Фізична культура

С/з

Ковальчук А.Б.

4

11:00

11:45

Українська мова

307

Кузьменко О.О.

5

11:50

12:35

Українська література

307

Кузьменко О.О.

6

12:40

13:25

Історія України

306

Поліщук Н.К.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

9

14:45

15:30

Фізіологія харчування

М27

Антонюк А.В.

Вівторок

1

8:30

9:15

Художня культура

411

Ткаченко Т.Б.

2

9:20

10:05

Технологія пригот. їжі

402

Поліщук А.П.

3

10:10

10:55

Технологія пригот. їжі

402

Поліщук А.П.

4

11:00

11:45

Математика

407

Коробенко В.М.

5

11:50

12:35

Фізика

203

Нестерчук С.В.

6

12:40

13:25

Фізика

203

Нестерчук С.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Устаткуван. під-в хар-ня

402

Поліщук А.П.

9

14:45

15:30

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

Середа

1

8:30

9:15

Історія України

306

Поліщук Н.К.

2

9:20

10:05

Математика

407

Коробенко В.М.

3

10:10

10:55

Художня культура

411

Ткаченко Т.Б.

4

11:00

11:45

Фізична культура

С/з

Ковальчук А.Б.

5

11:50

12:35

Українська мова

307

Кузьменко О.О.

6

12:40

13:25

Українська література

307

Кузьменко О.О.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Біологія

311

Максимчук В.О.

9

14:45

15:30

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

Четвер

1

8:30

9:15

Виробниче

Їд.

Прищепа В.Г.

2

9:20

10:05

навчання

 

 

3

10:10

10:55

 

 

 

4

11:00

11:45

Кухар

 

 

5

11:50

12:35

І зміна  8.30 - 13.25

 

 

6

12:40

13:25

 

 

 

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна година

202

Каленюк О.М.

1

8:30

9:15

Технологія пригот. їжі

402

Поліщук А.П.

2

9:20

10:05

Устаткуван. під-в хар-ня

402

Поліщук А.П.

3

10:10

10:55

Математика

407

Коробенко В.М.

4

11:00

11:45

Гігієна та санітарія

М27

Антонюк А.В.

5

11:50

12:35

Фізична культура

С/з

Ковальчук А.Б.

6

12:40

13:25

Організація виробництва

М27

Антонюк А.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30