Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу учням

 

Термін

з 04.02.19 по 01.03.19 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 308

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Фізична культура

С/з

Сколозуб М.В.

2

9:20

10:05

Обладнання

303

Ломако А.А.

3

10:10

10:55

Історія України

306

Поліщук Н.К.

4

11:00

11:45

Математика

407

Коробенко В.М.

5

11:50

12:35

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

6

12:40

13:25

Основи бізнесу та успіху

403

Солякова Т.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Фізика

203

Нестерчук С.В.

9

14:45

15:30

Історія України

306

Поліщук Н.К.

Вівторок

1

8:30

9:15

Фізична культура

С/з

Сколозуб М.В.

2

9:20

10:05

Математика

407

Коробенко В.М.

3

10:10

10:55

Основи бізнесу та успіху

403

Солякова Т.В.

4

11:00

11:45

Українська мова

103

Гарманчук І.В.

5

11:50

12:35

Українська література

103

Гарманчук І.В.

6

12:40

13:25

Техніка пошуку роботи

215

Максимчук В.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

9

14:45

15:30

Фізика

203

Нестерчук С.В.

Середа

1

8:30

9:15

Фізична культура

С/з

Сколозуб М.В.

2

9:20

10:05

Біологія

311

Максимчук В.О.

3

10:10

10:55

Обладнання

303

Ломако А.А.

4

11:00

11:45

Історія України

306

Поліщук Н.К.

5

11:50

12:35

Математика

407

Коробенко В.М.

6

12:40

13:25

Математика

407

Коробенко В.М.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

Четвер

1

8:30

9:15

Біологія

311

Максимчук В.О.

2

9:20

10:05

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

3

10:10

10:55

Історія України

306

Поліщук Н.К.

4

11:00

11:45

Основи бізнесу та успіху

403

Солякова Т.В.

5

11:50

12:35

Обладнання

303

Ломако А.А.

6

12:40

13:25

Математика

407

Коробенко В.М.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

9

14:45

15:30

Фізика

203

Нестерчук С.В.

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна година

310

Пилипчук С.О.

1

8:30

9:15

Виробниче

М10

Пилькевич М.С.

2

9:20

10:05

навчання

 

 

3

10:10

10:55

Електрогазозварник

 

 

4

11:00

11:45

4 розряду

 

 

5

11:50

12:35

І зміна  8.30 - 13.25

 

 

6

12:40

13:25

 

 

 

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30