Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу учням

 

Термін

з 21.01.190 по 26.04.19 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 218

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Біологія

311

Максимчук В.О.

2

9:20

10:05

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

3

10:10

10:55

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

4

11:00

11:45

Інформатика

215

Поліщук І.М.

5

11:50

12:35

Технол. штук. робіт

М25

Подкур О.В.

6

12:40

13:25

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Математика

07

Коробенко В.М.

9

14:45

15:30

Всесвітня історія

Г2

Ковальова М.П.

Вівторок

1

8:30

9:15

Основи бізн. та усп.

403

Солякова Т.В.

2

9:20

10:05

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

3

10:10

10:55

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

4

11:00

11:45

Зарубіжна література

411

Ткаченко Т.Б.

5

11:50

12:35

Історія України

306

Ковальова М.П.

6

12:40

13:25

Українська література

103

Гарманчук І.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Хімія

310

Пилипчук С.О.

9

14:45

15:30

Хімія

310

Пилипчук С.О.

Середа

1

8:30

9:15

Виробниче

М23

 

2

9:20

10:05

навчання

 

 

3

10:10

10:55

Шкукатур

 

 

4

11:00

11:45

4 розряду

 

 

5

11:50

12:35

І зміна 8.30 - 13.25

 

Тимошенко М.М.

6

12:40

13:25

ІІ зміна  13.30 - 18.25

 

Оникійчук Т.О.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

Четвер

1

8:30

9:15

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

2

9:20

10:05

Фізика

203

Нестерчук С.В.

3

10:10

10:55

Інформатика

215

Поліщук І.М.

4

11:00

11:45

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

5

11:50

12:35

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

6

12:40

13:25

Фізика

203

Нестерчук С.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Будівел. креслення

М25

Подкур О.В.

9

14:45

15:30

Біологія

311

Максимчук В.О.

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна година

407

Коробенко В.М.

1

8:30

9:15

Математика

407

Коробенко В.М.

2

9:20

10:05

Фізика

203

Нестерчук С.В.

3

10:10

10:55

Українська мова

103

Гарманчук І.В.

4

11:00

11:45

Математика

407

Коробенко В.М.

5

11:50

12:35

Технол. штук. робіт

М25

Подкур О.В.

6

12:40

13:25

Матеріалознавство

М25

Подкур О.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

9

14:45

15:30