Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Термін

з 03.12.18 по 21.12.18 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 218

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:40

9:25

Технологія шт. робіт

М25

Подкур О.В.

2

9:30

10:15

Матеріалознавство

М25

Подкур О.В.

3

10:20

11:05

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

4

11:10

11:55

Історія України

Г2

Ковальова М.П.

5

12:00

12:45

Всесвітня історія

Г2

Ковальова М.П.

6

12:50

13:35

Укр. мова

307

Гарманчук І.В.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Основи енергоефект.

202

Каленюк О.М.

9

15:20

16:05

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

Вівторок

1

8:40

9:25

Інформ. технології

202

Каленюк О.М.

2

9:30

10:15

Історія України

Г2

Ковальова М.П.

3

10:20

11:05

Зарубіжна література

411

Ткаченко Т.Б.

4

11:10

11:55

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

5

12:00

12:45

Основи бізнесу та ус.

403

Солякова Т.В.

6

12:50

13:35

Основи бізнесу та ус.

403

Солякова Т.В.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Фізика

203

Нестерчук С.В.

9

15:20

16:05

Всесвітня історія

Г2

Ковальова М.П.

Середа

1

8:40

9:25

Історія України

Г2

Ковальова М.П.

2

9:30

10:15

Всесвітня історія

Г2

Ковальова М.П.

3

10:20

11:05

Інформ. технології

202

Каленюк О.М.

4

11:10

11:55

Основи енергоефект.

202

Каленюк О.М.

5

12:00

12:45

Основи бізнесу та ус.

403

Солякова Т.В.

6

12:50

13:35

Основи бізнесу та ус.

403

Солякова Т.В.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

9

15:20

16:05

 

 

 

Четвер

1

8:40

9:25

Інформатика

215

Поліщук І.М.

2

9:30

10:15

Зарубіжна література

411

Ткаченко Т.Б.

3

10:20

11:05

Українська література

307

Гарманчук І.В.

4

11:10

11:55

Хімія

310

Пилипчук С.О.

5

12:00

12:45

Українська мова

307

Гарманчук І.В.

6

12:50

13:35

Біологія

311

Максимчук В.О.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Будівел. креслення

М25

Подкур О.В.

9

15:20

16:05

Хімія

310

Пилипчук С.О.

П'ятниця

 

8:00

8:35

Виховна година

407

Коробенко В.М.

1

8:40

9:25

Біологія

311

Максимчук В.О.

2

9:30

10:15

Біологія

311

Максимчук В.О.

3

10:20

11:05

Історія України

Г2

Ковальова М.П.

4

11:10

11:55

Зарубіжна література

411

Ткаченко Т.Б.

5

12:00

12:45

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

6

12:50

13:35

Всесвітня історія

Г2

Ковальова М.П.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

9

15:20

16:05