Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Термін

з 05.11.18 по 21.12.18 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 212

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:40

9:25

Українська література

104

Піонтківська Г.М.

2

9:30

10:15

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

3

10:20

11:05

Інформатика

215

Поліщук І.М.

4

11:10

11:55

Математика

407

Коробенко В.М.

5

12:00

12:45

Українська мова

104

Піонтківська Г.М.

6

12:50

13:35

Облік, калькуляція і звіт.

402

Поліщук А.П.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Технологія пригот. їжі

402

Поліщук А.П.

9

15:20

16:05

Всесвітня історія

306

Поліщук Н.К.

Вівторок

1

8:40

9:25

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

2

9:30

10:15

Фізіологія харчування

М27

Антонюк А.В.

3

10:20

11:05

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

4

11:10

11:55

Зарубіжна література

411

Ткаченко Т.Б.

5

12:00

12:45

Основи енергоефективн.

202

Каленюк О.М.

6

12:50

13:35

Зарубіжна література

411

Ткаченко Т.Б.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Технологія пригот. їжі

402

Поліщук А.П.

9

15:20

16:05

Організація виробн.

402

Поліщук А.П.

Середа

1

8:40

9:25

Виробниче

Лаб.

 

2

9:30

10:15

навчання

Їд.

 

3

10:20

11:05

Кухар

 

 

4

11:10

11:55

 

 

 

5

12:00

12:45

І зміна 8:40 - 13:35

 

Антонюк А.В.

6

12:50

13:35

 

 

 

7

13:40

14:25

ІІ зміна 13:40 - 18:35

 

Демчук З.В.

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05

 

 

 

Четвер

1

8:40

9:25

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

2

9:30

10:15

Біологія

311

Максимчук В.О.

3

10:20

11:05

Українська література

104

Піонтківська Г.М.

4

11:10

11:55

Технологія пригот. їжі

402

Поліщук А.П.

5

12:00

12:45

Устатк. підпр. харчув.

402

Поліщук А.П.

6

12:50

13:35

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

7

13:40

14:25

Обід

 

8

14:30

15:15

Хімія

310

Пилипчук С.О.

9

15:20

16:05

Основи енергоефективн.

202

Каленюк О.М.

П'ятниця

 

8:00

8:35

Виховна година

108

Данилівська Я.Д.

1

8:40

9:25

Історія України

306

Поліщук Н.К.

2

9:30

10:15

Фізика

203

Нестерчук С.В.

3

10:20

11:05

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

4

11:10

11:55

Гігієна та санітарія

М27

Антонюк А.В.

5

12:00

12:45

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

6

12:50

13:35

Математика

407

Коробенко В.М.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05