Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Термін

з 10.12.18 по 28.12.18 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 209

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

2

9:40

10:05

Захист Вітчизни

С/з

Ковальчук А.Б.

3

10:10

10:55

Будова вантаж. авт-ля

303

Ломако А.А.

4

11:00

11:45

Біологія

311

Максимчук В.О.

5

11:50

12:35

Інформатика

215

Поліщук І.М.

6

12:40

13:25

Математика

410

Самохіна Є.П.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Фізика

203

Нестерчук С.В.

9

14:45

15:30

Основи гал. екон.(ББ)

403

Солякова Т.В.

Вівторок

1

8:30

9:15

Основи матеріа-ва  (ББ)

Г1

Хоменко О.М.

2

9:40

10:05

Інформ. технології (ББ)

202

Каленюк О.М.

3

10:10

10:55

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

4

11:00

11:45

Основи матеріа-ва  (ББ)

Г1

Хоменко О.М.

5

11:50

12:35

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

6

12:40

13:25

Хімія

310

Пилипчук С.О.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

ПДР

104

Прокопчук В.В.

9

14:45

15:30

Фізична культура

С/з

Ковальчук А.Б.

Середа

1

8:30

9:15

Електротехніка

202

Каленюк О.М.

2

9:40

10:05

Українська література

307

Кузьменко О.О.

3

10:10

10:55

Українська мова

307

Кузьменко О.О.

4

11:00

11:45

Художня культура

411

Ткаченко Т.Б.

5

11:50

12:35

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

6

12:40

13:25

Основи прав. знань (ББ)

306

Поліщук Н.К.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

Четвер

1

8:30

9:15

Фізична культура

С/з

Ковальчук А.Б.

2

9:40

10:05

Читання креслень (ББ)

М25

Подкур О.В.

3

10:10

10:55

Читання креслень (ББ)

М25

Подкур О.В.

4

11:00

11:45

Інформатика

215

Поліщук І.М.

5

11:50

12:35

Інформ.технології (ББ)

202

Каленюк О.М.

6

12:40

13:25

Історія України

Г2

Ковальова М.П.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Зарубіжна література

411

Ткаченко Т.Б.

9

14:45

15:30

Художня культура

411

Ткаченко Т.Б.

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна година

307

Кузьменко О.О.

1

8:30

9:15

ОБР та ПМД

104

Прокопчук В.В.

2

9:40

10:05

Зарубіжна література

411

Ткаченко Т.Б.

3

10:10

10:55

Фізична культура

С/з

Ковальчук А.Б.

4

11:00

11:45

Читання креслень (ББ)

М25

Подкур О.В.

5

11:50

12:35

Електротехніка

202

Каленюк О.М.

6

12:40

13:25

Електротехніка

202

Каленюк О.М.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30