Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Термін

з 01.10.18 по 26.10.18 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 110

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:40

9:25

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

2

9:30

10:15

Сировина і матеріали

М27

Антонюк А.В.

3

10:20

11:05

Біологія і екологія

311

Максимчук В.О.

4

11:10

11:55

Біологія і екологія

311

Максимчук В.О.

5

12:00

12:45

Технологія хліб. вир-ва

402

Поліщук А.П.

6

12:50

13:35

Технологія хліб. вир-ва

402

Поліщук А.П.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Основи підприєм. діял.

403

Солякова Т.В.

9

15:20

16:05

Основи підприєм. діял.

403

Солякова Т.В.

Вівторок

1

8:40

9:25

Математика

407

Коробенко В.М.

2

9:30

10:15

Математика

407

Коробенко В.М.

3

10:20

11:05

Кулінарія

402

Поліщук А.П.

4

11:10

11:55

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

5

12:00

12:45

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

6

12:50

13:35

ПДР

104

Прокопчук В.В.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Хімія

310

Пилипчук С.О.

9

15:20

16:05

Географія

107

Макимчук В.В.

Середа

1

8:40

9:25

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

2

9:30

10:15

Охорона праці

107

Заруцька Т.А.

3

10:20

11:05

Громадянька освіта

306

Поліщук Н.К.

4

11:10

11:55

Громадянька освіта

306

Поліщук Н.К.

5

12:00

12:45

НМ Кулінарія

402

Поліщук А.П.

6

12:50

13:35

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05

 

 

 

Четвер

1

8:40

9:25

Устаткування хліб.вир.

402

Поліщук А.П.

2

9:30

10:15

Інформац. технології

202

Каленюк О.М.

3

10:20

11:05

Українська література

104

Гарманчук І.В.

4

11:10

11:55

Українська література

104

Гарманчук І.В.

5

12:00

12:45

Хімія

310

Пилипчук С.О.

6

12:50

13:35

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Сировина і матеріали

М27

Антонюк А.В.

9

15:20

16:05

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

П'ятниця

 

8:00

8:35

Виховна година

411

Ткаченко Т.Б.

1

8:40

9:25

Сировина і матеріали

М27

Антонюк А.В.

2

9:30

10:15

Облік, калькул. і звітн.

403

Поліщук А.П.

3

10:20

11:05

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

4

11:10

11:55

Основи галуз.економ.

403

Солякова Т.В.

5

12:00

12:45

Основи мікробіології

М27

Антонюк А.В.

6

12:50

13:35

Основи прав. знань

306

Поліщук Н.К.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05