Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу здобувачам освіти

 

Термін

з 15.04.19 по 07.06.19 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 110

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Інформатика

 

Поліщук І.М.

2

9:20

10:05

Математика

410

Самохіна Є.П.

3

10:10

10:55

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

4

11:00

11:45

Громадянська освіта

306

Поліщук Н.К.

5

11:50

12:35

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

6

12:40

13:25

Технологія приг. їжі

402

Поліщук А.П.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Устаткуван. підпр. хар

402

Поліщук А.П.

9

14:45

15:30

Організ. обслуговуван.

402

Поліщук А.П.

Вівторок

1

8:30

9:15

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

2

9:20

10:05

Устаткуван. підпр. хар

402

Поліщук А.П.

3

10:10

10:55

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

4

11:00

11:45

Технологія приг. їжі

402

Поліщук А.П.

5

11:50

12:35

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

6

12:40

13:25

Зарубіжна література

411

Ткаченко Т.Б.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

Середа

1

8:30

9:15

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

2

9:20

10:05

Зарубіжна література

411

Ткаченко Т.Б.

3

10:10

10:55

Біологія і екологія

311

Максимчук В.О.

4

11:00

11:45

Українська мова

103

Гарманчук І.В.

5

11:50

12:35

Українська література

103

Гарманчук І.В.

6

12:40

13:25

Географія

215

Максимчук В.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

9

14:45

15:30

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

Четвер

1

8:30

9:15

Хімія

310

Пилипчук С.О.

2

9:20

10:05

Математика

410

Самохіна Є.П.

3

10:10

10:55

Біологія і екологія

311

Максимчук В.О.

4

11:00

11:45

НМ Компютерне проек

202

Каленюк О.М.

5

11:50

12:35

Громадянська освіта

306

Поліщук Н.К.

6

12:40

13:25

Інформатика

215

Поліщук І.М.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Гігієна та санітарія

М27

Антонюк А.В.

9

14:45

15:30

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна година

411

Ткаченко Т.Б.

1

8:30

9:15

Зарубіжна література

411

Ткаченко Т.Б.

2

9:20

10:05

Професійна етика і ет.

202

Янович Н.А.

3

10:10

10:55

Українська мова

103

Гарманчук І.В.

4

11:00

11:45

Українська література

103

Гарманчук І.В.

5

11:50

12:35

Основи бізнесу та усп.

403

Солякова Т.В.

6

12:40

13:25

Технологія приг. їжі

402

Поліщук А.П.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30