Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу учням

 

Термін

з 14.01.19 по 15.03.19 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 110

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Зарубіжна література

411

Ткаченко Т.Б.

2

9:20

10:05

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

3

10:10

10:55

НМ. Комп'ютер. проек.

202

Каленюк О.М.

4

11:00

11:45

Біологія і екологія

311

Максимчук В.О.

5

11:50

12:35

Технологія хліб. вир-ва

402

Поліщук А.П.

6

12:40

13:25

Устаткування хліб. вир.

402

Поліщук А.П.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Громадянська освіта

306

Поліщук Н.К.

9

14:45

15:30

Охорона праці

107

Заруцька Т.А.

Вівторок

1

8:30

9:15

Виробниче навчання

Лаб.

 

2

9:20

10:05

 

 

 

3

10:10

10:55

Пекар

 

 

4

11:00

11:45

2 розряду

 

 

5

11:50

12:35

І зміна  8.30 - 13.25

 

Коваленко О.Л.

6

12:40

13:25

ІІ зміна 13.30 - 18.25

 

Фльорко Л.С.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

Середа

1

8:30

9:15

Математика

407

Коробенко В.М.

2

9:20

10:05

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

3

10:10

10:55

Громадянська освіта

306

Поліщук Н.К.

4

11:00

11:45

Географія

107

Максимчук В.В.

5

11:50

12:35

Українська мова

310

Гарманчук І.В.

6

12:40

13:25

Українська література

310

Гарманчук І.В.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

9

14:45

15:30

Професійна етика і ет.

215

Янович Н.А.

Четвер

1

8:30

9:15

Хімія

310

Пилипчук С.О.

2

9:20

10:05

Інформатика

215

Поліщук І.М.

3

10:10

10:55

Українська мова

103

Гарманчук І.В.

4

11:00

11:45

Українська література

103

Гарманчук І.В.

5

11:50

12:35

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

6

12:40

13:25

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Географія

107

Максимчук В.В.

9

14:45

15:30

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна година

411

Ткаченко Т.Б.

1

8:30

9:15

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

2

9:20

10:05

НМ. Комп'ютер. проек.

202

Каленюк О.М.

3

10:10

10:55

Осн. підприєм. діяльн.

403

Солякова Т.В.

4

11:00

11:45

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

5

11:50

12:35

Устаткування хліб. вир.

402

Поліщук А.П.

6

12:40

13:25

НМ. Кулінарія

402

Поліщук А.П.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30