Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

Центр професійної кар'єри

На допомогу здобувачам освіти

 

Термін

з 08.04.18 по 12.04.19 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 107

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

2

9:20

10:05

Математика

410

Самохіна Є.П.

3

10:10

10:55

Математика

410

Самохіна Є.П.

4

11:00

11:45

Громадянська освіта

306

Поліщук Н.К.

5

11:50

12:35

Громадянська освіта

306

Поліщук Н.К.

6

12:40

13:25

Виконання робіт із звар.

303

Ломако А.А.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Виконання робіт із звар.

303

Ломако А.А.

9

14:45

15:30

Виконання робіт із звар.

303

Ломако А.А.

Вівторок

1

8:30

9:15

ПДР

104

Прокопчук В.В.

2

9:20

10:05

Виконання робіт із звар.

303

Ломако А.А.

3

10:10

10:55

Виконання робіт із звар.

303

Ломако А.А.

4

11:00

11:45

Математика

410

Самохіна Є.П.

5

11:50

12:35

Математика

410

Самохіна Є.П.

6

12:40

13:25

Виконання робіт із звар.

303

Ломако А.А.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

9

14:45

15:30

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

Середа

1

8:30

9:15

Виробниче навчання

М10

Тичина В.О.

2

9:20

10:05

 

 

Костяненко І.Б.

3

10:10

10:55

Електрогазозварник 

 

 

4

11:00

11:45

2 розряду

 

 

5

11:50

12:35

 

 

6

12:40

13:25

І зміна  8.30 - 13.25

 

 

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

9

14:45

15:30

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

Четвер

1

8:30

9:15

Виробниче навчання

М10

Костяненко І.Б.

2

9:20

10:05

 

 

Тичина В.О.

3

10:10

10:55

Електрогазозварник 

 

 

4

11:00

11:45

2 розряду

 

 

5

11:50

12:35

 

 

6

12:40

13:25

І зміна  8.30 - 13.25

 

 

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна  година

303

Ломако А.А.

1

8:30

9:15

Виробниче навчання

М10

Костяненко І.Б.

2

9:20

10:05

 

 

Тичина В.О.

3

10:10

10:55

Електрогазозварник 

 

 

4

11:00

11:45

2 розряду

 

 

5

11:50

12:35

 

 

6

12:40

13:25

І зміна  8.30 - 13.25

 

 

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30