Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Термін

з 10.12.18 по 21.12.18 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 107

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:30

9:15

Забезпеч. безпер. роб.

303

Ломако А.А.

2

9:40

10:05

Забезпеч. безпер. роб.

303

Ломако А.А.

3

10:10

10:55

Громадянська освіта

306

Поліщук Н.К.

4

11:00

11:45

Інформатика

215

Поліщук І.М.

5

11:50

12:35

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

6

12:40

13:25

Українська література

307

Кузьменко О.О.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Громадянська освіта

306

Поліщук Н.К.

9

14:45

15:30

Українська мова

306

Кузьменко О.О.

Вівторок

1

8:30

9:15

Забезпеч. безпер. роб.

303

Ломако А.А.

2

9:40

10:05

Забезпеч. безпер. роб.

303

Ломако А.А.

3

10:10

10:55

Забезпеч. безпер. роб.

303

Ломако А.А.

4

11:00

11:45

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

5

11:50

12:35

Забезпеч. безпер. роб.

303

Ломако А.А.

6

12:40

13:25

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

9

14:45

15:30

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

Середа

1

8:30

9:15

Виробниче навчання

М10

 

2

9:40

10:05

 

 

 

3

10:10

10:55

Електрогазозварник 

 

 

4

11:00

11:45

2 розряду

 

 

5

11:50

12:35

І зміна 8:40 - 13:35

 

Тичина В.О.

6

12:40

13:25

ІІ зміна 13.40 - 18.35

 

Костяненко І.Б.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30

 

 

 

Четвер

1

8:30

9:15

Забезпеч. безпер. роб.

303

Ломако А.А.

2

9:40

10:05

Забезпеч. безпер. роб.

303

Ломако А.А.

3

10:10

10:55

Забезпеч. безпер. роб.

303

Ломако А.А.

4

11:00

11:45

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

5

11:50

12:35

Географія

107

Максимчук В.В.

6

12:40

13:25

Громадянська освіта

306

Поліщук Н.К.

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

Українська література

307

Кузьменко О.О.

9

14:45

15:30

НМ. Креслення

М25

Подкур О.В.

П'ятниця

 

8:00

8:30

Виховна  година

303

Ломако А.А.

1

8:30

9:15

Виробниче навчання

М10

 

2

9:40

10:05

 

 

 

3

10:10

10:55

Електрогазозварник 

 

 

4

11:00

11:45

2 розряду

 

Костяненко І.Б.

5

11:50

12:35

І зміна 8:40 - 13:35

 

Тичина В.О.

6

12:40

13:25

 

 

 

7

13:30

13:50

Обід

 

 

8

13:55

14:40

 

 

 

9

14:45

15:30