Головинське
вище професійне училище
нерудних технологій

Контакти:
12325
Житомирська область,
Черняхівський район,
смт. Головине,
вул. Жовтнева, 19
тел/факс 8(04134)9-60-01

    

 

Головна

Новини

Про училище

Адміністрація

Абітурієнтам

На допомогу учням

 

Термін

з 01.10.18 по 19.10.18 р.

День тижня

Номер уроку

Початок уроку

Кінець уроку

група 107

Предмети 

№ кабінету

Викладач, майстер

Понеділок

1

8:40

9:25

Інформатика

215

Поліщук І.М.

2

9:30

10:15

Основи труд.-ого зак-ва

306

Поліщук Н.К.

3

10:20

11:05

Громадянська освіта

306

Поліщук Н.К.

4

11:10

11:55

НМ. Креслення

406

Подкур О.В.

5

12:00

12:45

Охорона праці

107

Заруцька Т.А.

6

12:50

13:35

Географія

107

Максимчук В.В.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Математика

407

Коробенко В.М.

9

15:20

16:05

Українська мова

306

Кузьменко О.О.

Вівторок

1

8:40

9:25

Охорона праці

107

Заруцька Т.А.

2

9:30

10:15

Електротехніка

202

 Каленюк О.М.

3

10:20

11:05

Електротехніка

202

Каленюк О.М.

4

11:10

11:55

Хімія

310

Пилипчук С.О.

5

12:00

12:45

Ліквідація аварій

103

Заньковець Н.М.

6

12:50

13:35

Основи гал. економіки

403

Солякова Т.В.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Основи матеріалоз.-ва

303

Ломако А.А.

9

15:20

16:05

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

Середа

1

8:40

9:25

Фізика і астрономія

203

Нестерчук С.В.

2

9:30

10:15

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

3

10:20

11:05

Ліквідація аварій

107

Заньковець Н.М.

4

11:10

11:55

Охорона праці

107

Заруцька Т.А.

5

12:00

12:45

Читання креслень

406

Подкур О.В.

6

12:50

13:35

Читання креслень

406

Подкур О.В.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05

 

 

 

Четвер

1

8:40

9:25

Інформаційні технолог.

202

Каленюк О.М.

2

9:30

10:15

Іноземна мова

108

Данилівська Я.Д.

3

10:20

11:05

Основи матеріалоз.-ва

303

Ломако А.А.

4

11:10

11:55

Фізична культура

С/з

Пахомов В.О.

5

12:00

12:45

Захист Вітчизни

302

Ковальчук А.Б.

6

12:50

13:35

Охорона праці

107

Заруцька Т.А.

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

Біологія і екологія

311

Максимчук В.О.

9

15:20

16:05

Електротехніка

202

Каленюк О.М.

П'ятниця

 

8:00

8:35

Виховна  година

303

Ломако А.А.

1

8:40

9:25

Виробниче навчання

М

Тичина В.О.

2

9:30

10:15

 

 

Костяненко І.Б.

3

10:20

11:05

Електрогазозварник 

 

 

4

11:10

11:55

2 розряду

 

 

5

12:00

12:45

І зміна 8:40 - 13:35

 

 

6

12:50

13:35

 

 

 

7

13:40

14:25

Обід

 

 

8

14:30

15:15

 

 

 

9

15:20

16:05